BeRaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEŞKE HİÇ YAPMASAYDIMM DEDİĞİN ŞEY NEYDİ?

2 posters

KEŞKE HİÇ YAPMASAYDIMM DEDİĞİN ŞEY NEYDİ? Empty KEŞKE HİÇ YAPMASAYDIMM DEDİĞİN ŞEY NEYDİ?

Mesaj  kadikoyacil.style Cuma Mart 21, 2008 12:08 am

benim var öle keşke yaw dediklerim Very Happy
mesela gecen yas sivasa geldikten sora istanbuldan arkdaşlarla buluşktık hep beraber neysee saat fln ayarladık neyse bis 3 5 kişi beraber gittik bulşcamız yerde bi okulun bahçesiydi sacmalıkyaa orda toplanıp gexcektik (okulun adını vermıyım reklam olmasın Very Happy) ordada savcı oturyomuş neysee arkdşalr arabala gelmiş akıllılar sürüyolarmış fln neyse biz tam okula gircezz polis arabası cıkmazmı önümüzden geçti bisde dalga gecıyok öle bi yer sectikki pollis arabalrı av rfln die neyse içeri girdik kimse yok in cin top oynuyo meğer o polis arabası o polis arbasıymış bis 1 saat fln durduk orda baktık olmayacak hadi bis gezek dedik ozamn pişmna oldum gittiğime çünkü hem güneşin alnında 1 saat gitti hemde 2 ddkk önce orda olsaydık bisde ayvayı yemiştik Very Happy Very Happy öle bişi işte sacamalık dıyımm
kadikoyacil.style
kadikoyacil.style
haddini aşan üye
haddini aşan üye

KEŞKE HİÇ YAPMASAYDIMM DEDİĞİN ŞEY NEYDİ? Empty Geri: KEŞKE HİÇ YAPMASAYDIMM DEDİĞİN ŞEY NEYDİ?

Mesaj  Yeşim_17 Çarş. Mart 26, 2008 2:14 pm

Benim hiç yapmasaydım dediğim olay ise geçen yıl yazın arabayı kaçırıp kaza yapmam idi.
Yeşim_17
Yeşim_17
monoton üye
monoton üye